Skarb kosmetyczki!

Dłonie, bo o nich mowa, są prawdziwym skarbem każdej kosmetyczki. Wypielęgnowane, delikatne dłonie i pięknie uformowane paznokcie to znak kultury i elegancji. Mówią o kosmetyczce wszystko.
Jak powinna być dłoń kosmetyczki?
Sprawna, lekka, ciepła, gładka, miękka wręcz jedwabista. Przekazująca spokój i ukojenie, tak aby klientka w trakcie zabiegu mogła się zrelaksować. Nigdy nie powinna być wilgotna ani spocona. Wierzcie mi, że zetknięcie się z taką dłonią to bardzo nieprzyjemne uczucie. Dlatego w trakcie wykonywania zabiegów kosmetycznych delikatne dotknięcia czy masaże przyjaznymi dłońmi przemawiają nie tylko do ciała, ale również do duszy klientki. Pamiętaj, aby bardzo o nie dbać, ponieważ są Twoim narzędziem pracy.

Osobiście uważam, że ręce każdej osoby pracującej w branży beauty powinny wyglądać nienagannie. Oczywiście inaczej będzie wystylizowana dłoń stylistki paznokci, a inaczej masażystki, a jeszcze inaczej kosmetyczki. Istotne jest to, aby zawsze kojarzyły się z miłym, przyjemnym i dającym uczucie komfortu dotykiem.NEWSLETTER