Serum Artistry uczyni cuda dla Twojej skóry!

Ciesz się czystą, promienną i młodo wyglądającą skórą dzięki skutecznemu serum. Wystarczy tylko kilka kropli! Marka Artistry opracowała cztery wyjątkowo skuteczne serum, które działają na powierzchnię skóry i wnikają do jej wnętrza, pomagając utrzymać atrakcyjny wygląd oraz gładkość i jędrność. Receptura każdego serum została opracowana z myślą o oczekiwaniach klientek, dlatego są tak wyjątkowe i dają inne efekty.

Aksamitną gładkość zapewni Serum Wygładzające Intensive, a piękny i młody wygląd skóry umożliwi skoncentrowane Serum Youth Xtend. Cerę pozbawioną plam pigmentacyjnych zapewni Serum Ideal Radiance, natomiast niesamowite nawilżenie skóry sprawi Serum Hydra – V. To co jest niezwykłe przy tych kosmetykach to to, że można stosować je osobno bądź razem mieszając ze sobą po dwie krople każdego. Efekty są zapierające dech w piersiach. Do stosowania w domu, jak również w salonie kosmetycznym. Gorąco polecam!!!
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/focus/ftp/instytut-piekna/web/app/uploads/cache/compiled/128682b8e38354f08c2f547d8fc683c5be03d3cb.php on line 7

NEWSLETTER