Trzy wymiary promiennej skóry

Jeśli masz problem z przebarwieniami na skórze i nie umiesz sobie z nimi poradzić, to polecam niezwykłą serię Artistry Ideal Radiance zapewniającą skórze blasku, rozświetlenia i wyrównania koloru. Kosmetyki przede wszystkim eliminują przebarwienia i zapobiegają powstawaniu nowych. Artistry do stworzenia tak wyjątkowych produktów zatrudniła najlepszych naukowców z Uniwersytetu Yale pod przewodnictwem dr Johna Pawelka. Na co dzień zajmują się badaniami nad melanocytami (komórkami barwnikowymi), które również odpowiedzialne są za powstawanie czerniaka (złośliwego nowotworu skóry). Seria Ideal Radiance eliminuje ze skóry twarzy ciemne plamy, piegi i przebarwienia, doskonale nawilża, uspokaja i nadaje promienny wygląd. Kosmetyki zawierają mieszankę multiflory ze stokrotki, wiesiołka i jaśminu, proteiny z pereł i liposomy.

Polecam te kosmetyki, sprawdziłam dają niezwykłe efekty już po tygodniu stosowania. Dodatkowo serum rozjaśniające można nakładać pod maskę kosmetyczną, nada skórze niesamowitego blasku i rozjaśnienia.
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/focus/ftp/instytut-piekna/web/app/uploads/cache/compiled/128682b8e38354f08c2f547d8fc683c5be03d3cb.php on line 7

NEWSLETTER